O nás

Vítejte na stránkách společnosti BoilieSystem, které jsou domovem kvalitních produktů pro sportovní kapraře. Již nějaký rok se věnujeme rybařině a zvlášť lovu kaprů. Od hotovek k boilie mixům s amino komplety jsme přešli velmi rychle a postupem času jsme začali s úspěchem míchat vlastní směsi a tekuté složky.
 
Za posledních 10 let prodělal směr moderní kaprařiny velký boom a také velký pokrok nejen v přístupu k rybě, ale také ve vývoji zřejmě nejoblíbenějších kapřích bonbónu boilies. S tím začala na trh přicházet řada výrobců a distributorů, kteří svou nabídkou obsáhli téměř celý evropský sortiment. Většina z nás si však uvědomuje, že vývoj boilies je nikdy nekončící příběh, kde bude stále co vylepšovat a objevovat. To se stalo i naší velkou motivací a důvodem založit BoilieSystem.
 
Nabízíme upravené boilies v páře při kontrolované teplotě (to zaručuje zachování většího množství vitamínů, minerálů, proteinu a také funkčnosti enzymů!), boilie mixy sestavené podle úspěšně testovaných receptur a širokou nabídku důležitých surovin pro výrobu vlastních boilies.
 
Dlouhodobé uchování boilies bez ztráty kvality a čerstvosti je jistě sen každého výrobce. Mražené boilies má něco do sebe, ale nese s sebou určitá rizika v podobě tzv. „zmrazků“, čímž ztrácí svoji kvalitu. Dále k mražení boilies potřebujete mrazící box a nebo minimálně k tomu určené místo v rodinném mražáku, kdy střety se svojí drahou polovičkou nejsou žádnou výjimkou.
 
Uvědomujeme si, že většina prodejců i rybářů si rychle na mražené boilies zvykla. Ovšem za nejšetrnější a nejefektivnější metodu uchování boilies s udržením čerstvosti jsme vyhodnotili vakuaci v dusíkové atmosféře v kombinaci s jemnou, ale účinnou metodou přírodní stabilizace, která neovlivňuje kvalitu boilies. Jsme velmi rádi, že můžeme českým a slovenským rybářům nabídnout nejen kvalitní boilies, ale také kvalitní metodu jeho uchování.
 
 
Hodně úspěchů nejen v lovu kaprů přeje,
BoilieSystem team